Přecházíme na novou platformu!

 

Vážený zákazníku,

Skvělá zpráva! Pracujeme na přesunu našeho internetového obchodu na novou, nejmodernější platformu. Tento vzrušující upgrade je o poskytování ještě lepšího zážitku z nakupování, doplněného o nové funkce a vylepšené služby.

 

Co to pro vás znamená:

Vaše předchozí objednávky: Při přechodu na naši novou platformu si prosím uvědomte, že přístup k podrobnostem o Vašich minulých objednávkách na aktuálním webu bude postupně ukončen. I když ještě nemáme konkrétní datum ukončení, ke změně dojde během příštích dvou týdnů. Abyste měli jistotu, že máte všechny potřebné informace, důrazně doporučujeme co nejdříve stáhnout všechny důležité detaily objednávek

 

Bezproblémový převod účtu: Vaše informace o účtu budou bezpečně přeneseny na naši novou platformu. Není potřeba, abyste v tomto ohledu podnikali jakékoli kroky.

 

Nové přihlašovací údaje: Jakmile novou platformu plně zprovozníme, obdržíte od nás e-mail. Tento e-mail vás provede potvrzením Vašeho účtu a nastavením nového hesla, aby Vaše nakupování zůstalo bezpečné a personalizované.

 

Děkujeme za pochopení a trpělivost během tohoto přechodného období. Náš tým usilovně pracuje na tom, aby byl přechod pro Vás co nejhladší a bezproblémový.

 

Pokud máte nějaké otázky nebo potřebujete pomoc, neváhejte se obrátit na náš tým zákaznické podpory na sales@mouldshop.cz Vaše spokojenost a bezpečnost jsou našimi hlavními prioritami.

 

Děkujeme Vám, že jste součástí naší cesty. Nemůžeme se dočkat, až Vás přivítáme v našem inovovaném internetovém obchodě!